Borabora Villa
| Gratis Wi-Fi | Simbassäng Uppvärmd pool | Rökning förbjuden Rökfria rum |
| Barnvänligt Barnsängar Barnpool | Luftkonditionering |
När du bor i Borabora Villa Nono kan du enkelt nå Balneario Remanso Chico, som ligger ungefär 25 minuters promenad bort.
Stranden ligger ungefär 1 km bort och Museo Rocsen ligger 4 km från villan. Denna villa ligger nära Museo de Municiones Don Hector Pascual Radicci, och busstationen Parada de Colectivo är belägen ungefär 10 minuter bort till fots. Boendet ligger 900 meter från Iglesia San Juan Bautista.
Här erbjuds också matplats och kök samt utsikt över trädgården. I badrummet finns även en separat toalett och en dusch. Det finns också hårtorkar, badlakan och handdukar.
Här finns matplats med köksutrustning, såsom kylskåp, ugn och köksredskap. Restaurangen Pizzeria Piu Avanti serverar argentinska specialiteter och ligger cirka 7 minuters promenad bort.
- Lokala sevärdheter
- Laberinto de Nono2,3 km
- Balneario La kiva550 m
- Feria artesanal de Nono700 m
- Nonos kyrka700 m
- Balneario del Centro1 km
- Balneario Rio Arriba2,6 km
- Balneario2,1 km
- Balneario Remanso Chico2,3 km
- Balneario Los Remansos2,5 km
- Balneario Los Remansos II2,1 km
- Flygplatser
- Cordoba Flygplats160 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Gratis Wi-Fi
- Parkering
- Säkerhetsfack
- Säkerhet
- Brandsläckare
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Säsongsöppen utomhuspool
- Uppvärmd pool
- Solsängar
- Solterass
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Grunda delen
Service
- Hushållning
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Sittgrupp
- Uteplats
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- LCD-TV
- Barnsängar
- Barnpool
Hotellregler
- Information om extrasängar
- Inga barnsängar tillhandahålls i ett rum.
- Inga extrasängar tillhandahålls i ett rum.
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller Borabora Villa en trådlös internetanslutning?
Ja, Borabora Villa erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök på Borabora Villa?
Ett komplett kök finns på Borabora Villa. - ❓
Tillåter Borabora Villa husdjur?
Borabora Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Borabora Villa?
Ja, en badtunna erbjuds på Borabora Villa. - ❓
Ligger jaktstugan nära stranden?
Jaktstugan erbjuder närhet till Balneario Rio Grande som ligger cirka 1 km bort. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna jaktstuga?
Gästerna i denna jaktstuga kan enkelt nå Balneario Remanso Chico och Museo de Municiones Don Hector Pascual Radicci, som ligger cirka 25 minuters promenad från boendet respektive 7 km bort.